<oembed><version>1.0</version><provider_name>CAS Scale Korea Co., Ltd.</provider_name><provider_url>https://casscale.net/en/</provider_url><author_name>casscalemd</author_name><author_url>https://casscale.net/en/author/casscalemd/</author_url><title>CS KOREA / CRT209H-600S / 1&#xCD95; &#xD1A0;&#xD06C;&#xC13C;&#xC11C;</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="9haJSkK7df"&gt;&lt;a href="https://casscale.net/en/product/cs-korea-crt209h-600s/"&gt;CS KOREA / CRT209H-600S / 1&#xCD95; &#xD1A0;&#xD06C;&#xC13C;&#xC11C;&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://casscale.net/en/product/cs-korea-crt209h-600s/embed/#?secret=9haJSkK7df" width="600" height="338" title="&#x201C;CS KOREA / CRT209H-600S / 1&#xCD95; &#xD1A0;&#xD06C;&#xC13C;&#xC11C;&#x201D; &#x2014; CAS Scale Korea Co., Ltd." data-secret="9haJSkK7df" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;